String Overrides (8.x-1.8) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Original
lv: Oriģināls

en: Source
lv: Avots

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Context
lv: Konteksts
