String Overrides (8.x-1.8) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Source
te: మూలం

en: Translations
te: అనువాదాలు

en: Translation
te: అనువాదం

en: Context
te: సందర్భం
