String Overrides (8.x-1.8) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Enabled
tr: Etkin

en: Your changes have been saved.
tr: Yaptığınız değişiklikler kaydedildi.

en: Original
tr: Orjinal

en: Source
tr: Kaynak

en: Translations
tr: Çeviriler

en: Translation
tr: Çeviri

en: Contexts
tr: Bağlamlar

en: Context
tr: Bağlam (Context)
