String Overrides (8.x-1.8) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Enabled
fa: فعال

en: Your changes have been saved.
fa: تغییرات شما ذخیره شد.

en: Original
fa: اصلی

en: Source
fa: منبع

en: Translations
fa: ترجمه‌ها

en: Translation
fa: ترجمه

en: Contexts
fa: زمینه‌ها

en: Context
fa: زمینه
