Stripe (2.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Test
pt: Testar

en: Update
pt: Atualizar

en: First name
pt: Primeiro nome

en: Last name
pt: Apelido

en: Environment
pt: Ambiente

en: Live
pt: Ao vivo

en: About
pt: Sobre

en: Credit card
pt: Cartão de crédito

en: Secret
pt: Segredo
