Stripe (2.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Update
eu: Eguneratu

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: About
eu: (r)i buruz
