Stripe (2.0.0-beta3) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Test
el: Δοκιμή

en: Update
el: Ενημέρωση

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: About
el: Περί

en: Public key
el: Δημόσιο κλειδί

en: Credit card
el: Πιστωτική κάρτα

en: Private key
el: Ιδιωτικό κλειδί
