Stripe (2.0.0-beta3) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Test
es: Prueba

en: Update
es: Actualizar

en: First name
es: Nombre

en: Last name
es: Apellidos

en: Stripe
es: Franja

en: Live
es: En producción

en: About
es: Acerca de

en: Public key
es: Clave pública

en: Credit card
es: Tarjeta de crédito

en: Private key
es: Clave privada
