Stripe (2.0.0-beta3) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Test
fr: Tester

en: Update
fr: Mettre à jour

en: First name
fr: Prénom

en: Last name
fr: Nom

en: Stripe
fr: Bande

en: Environment
fr: Environnement

en: Live
fr: En direct

en: About
fr: À propos

en: Public key
fr: Clé publique

en: Credit card
fr: Carte bancaire

en: Private key
fr: Clé privée
