Stripe (2.0.0-beta3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Update
it: Aggiorna

en: First name
it: Nome

en: Last name
it: Cognome

en: About
it: Informazioni

en: Public key
it: Chiave pubblica

en: Credit card
it: Carta di credito

en: Private key
it: Chiave privata
