Stripe (2.0.0-beta3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Test
oc: Testar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: About
oc: A prepaus

en: Public key
oc: Clau publica

en: Private key
oc: Clau privada
