Stripe (2.0.0-beta3) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Live
pl: Na żywo

en: About
pl: O stronie

en: Public key
pl: Klucz publiczny

en: Credit card
pl: Karta kredytowa

en: Private key
pl: Klucz prywatny

en: Secret
pl: Sekret
