Stripe (2.0.0-beta4) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Update
cy: Diweddaru

en: Last name
cy: Cyfenw

en: Public key
cy: Allwedd cyhoeddus

en: Credit card
cy: Cerdyn credyd

en: Private key
cy: Allwedd preifat
