Stripe (2.0.0-beta4) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Test
he: בדיקה

en: Update
he: עדכון

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Live
he: חי

en: About
he: אודות

en: Credit card
he: כרטיס אשראי
