Stripe (2.0.0-beta4) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Update
sk: Aktualizovať

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Environment
sk: Prostredie

en: Live
sk: Naživo

en: About
sk: Informácie o

en: Public key
sk: Verejný kľúč

en: Credit card
sk: Kreditná karta

en: Private key
sk: Súkromný kľúč
