Stripe (2.0.0-beta4) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Update
sv: Uppdatera

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Stripe
sv: Rand

en: Environment
sv: Miljö

en: About
sv: Om

en: Public key
sv: Offentlig nyckel

en: Credit card
sv: Kontokort

en: Private key
sv: Privat nyckel

en: Secret
sv: Hemlighet
