Stripe (2.0.0-beta4) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Update
th: ปรับปรุง

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Public key
th: กุญแจสาธารณะ

en: Credit card
th: บัตรเครดิต

en: Private key
th: กุญแจส่วนตัว
