Stripe (2.0.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Update
de: Aktualisieren

en: First name
de: Vorname

en: Last name
de: Nachname

en: Stripe
de: Streifen

en: Environment
de: Umgebung

en: About
de: Über

en: Public key
de: Öffentlicher Schlüssel

en: Credit card
de: Kreditkarte

en: Private key
de: Privater Schlüssel

en: API keys
de: API-Schlüssel

en: VotingApi settings
de: Voting-API-Einstellungen
