Stripe (2.0.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Test
fa: آزمایش

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Live
fa: زنده

en: About
fa: درباره

en: Credit card
fa: کارت اعتباری
