Stripe (2.0.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Test
gl: Proba

en: Update
gl: Actualizar

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Live
gl: Vista previa

en: About
gl: Información

en: Public key
gl: Clave pública

en: Credit card
gl: Tarxeta de cŕedito

en: Private key
gl: Clave privada
