Stripe (2.0.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Test
hu: Teszt

en: Update
hu: Frissítés

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Stripe
hu: Csíkozás

en: Environment
hu: Környezet

en: Live
hu: Élő

en: About
hu: Leírás

en: Public key
hu: Nyilvános kulcs

en: Credit card
hu: Bankkártya

en: Private key
hu: Titkos kulcs

en: Secret
hu: Titok
