Stripe (2.0.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Update
nl: Bijwerken

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Stripe
nl: Streep

en: Environment
nl: Omgeving

en: About
nl: Over

en: Public key
nl: Publieke sleutel

en: Credit card
nl: Creditcard

en: Private key
nl: Privésleutel

en: Secret
nl: Geheim
