Stripe (2.0.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Test
ru: Тест

en: Update
ru: Обновить

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: Stripe
ru: Полоса

en: Environment
ru: Окружение

en: Live
ru: Действующий

en: About
ru: Информация

en: Public key
ru: Публичный ключ

en: Credit card
ru: Кредитная карта

en: Private key
ru: Личный ключ

en: Secret
ru: Секрет
