Stripe (2.0.1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Update
cs: Aktualizovat

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: About
cs: Popis

en: Public key
cs: Veřejný klíč

en: Credit card
cs: Platební karta

en: Private key
cs: Soukromý klíč

en: Secret
cs: Klíč
