Stripe (2.0.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Update
tr: Güncelle

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: Live
tr: Live (canlı)

en: About
tr: Hakkında

en: Credit card
tr: Kredi Kartı
