Stripe (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Test
ja: テスト

en: First name
ja: 名

en: Last name
ja: 姓

en: Live
ja: ライブ

en: About
ja: アバウト

en: Credit card
ja: クレジットカード
