Stripe (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: First name
vi: Tên

en: Last name
vi: Họ

en: Stripe
vi: Đường viền

en: Environment
vi: Môi trường

en: About
vi: Giới thiệu

en: Credit card
vi: Thẻ tín dụng

en: Secret
vi: Mật
