Stripe (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Test
fi: Testi

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: About
fi: Tietoja

en: Credit card
fi: Luottokortti
