Stripe (8.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Test
id: uji

en: First name
id: Nama depan

en: Last name
id: Nama belakang

en: Live
id: Langsung

en: About
id: Tentang

en: Credit card
id: Kartu kredit
