Stripe (8.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: About
ro: Despre

en: Credit card
ro: Card de credit
