Stripe (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Test
uk: Тест

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Stripe
uk: Смуга

en: Environment
uk: Середовище

en: Live
uk: Наживо

en: About
uk: Про модуль

en: Credit card
uk: Кредитна картка

en: Secret
uk: Таємний
