Stripe Gate (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Currency
ca: Moneda

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Monthly
ca: Mensualment

en: Price
ca: Preu

en: Product ID
ca: ID del producte

en: Product name
ca: Nom del producte

en: Product
ca: Producte

en: Products
ca: Productes

en: Yearly
ca: Anualment

en: No products found
ca: No s'han trobat productes.
