Stripe Gate (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Currency
uk: Валюта

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: Price
uk: Ціна

en: Product ID
uk: ID товару

en: Commerce
uk: Комерція

en: Secret key
uk: Секретний ключ

en: Product name
uk: Назва товару

en: Product
uk: Товар

en: Products
uk: Товари

en: Interval
uk: Проміжок

en: Yearly
uk: Щорічно

en: Plans
uk: Плани

en: No products found
uk: Товари не знайдено

en: Plan ID
uk: Ідентифікатор плану
