Stripe Gate (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Monthly
af: Maandeliks

en: Price
af: Prys

en: Product
af: Produk

en: Products
af: Produkte
