Stripe Gate (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Monthly
ar: شهرياً

en: Price
ar: السعر

en: Product
ar: المنتج

en: Products
ar: المنتجات
