Stripe Gate (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: Secret key
be: Сакрэтны ключ

en: Interval
be: Інтэрвал
