Stripe Gate (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: Price
bg: Цена

en: Secret key
bg: Ключ "Secret key"

en: Product
bg: Продукт

en: Products
bg: Продукти

en: Interval
bg: Интервал
