Stripe Gate (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Currency
cs: Měna

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: Price
cs: Cena

en: Product
cs: Produkt

en: Products
cs: Produkty

en: Yearly
cs: Ročně

en: No products found
cs: Žádné produkty nebyly nenalezeny.
