Stripe Gate (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Currency
da: Valuta

en: Daily
da: Dagligt

en: Weekly
da: Ugentligt

en: Monthly
da: Månedligt

en: Price
da: Pris

en: Product ID
da: Produkt-ID

en: Secret key
da: Hemmelig nøgle

en: Product name
da: Produktnavn

en: Product
da: Produkt

en: Products
da: Produkter

en: No products found
da: Ingen produkter fundet
