Stripe Gate (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Currency
de: Währung

en: Daily
de: Täglich

en: Weekly
de: Wöchentlich

en: Monthly
de: Monatlich

en: Price
de: Preis

en: Product ID
de: Produkt-ID

en: Secret key
de: Geheimer Schlüssel

en: Product name
de: Produktbezeichnung

en: Product
de: Produkt

en: Products
de: Produkte

en: Interval
de: Intervall

en: Yearly
de: Jährlich

en: Plans
de: Konzepte

en: No products found
de: Keine Artikel gefunden

en: Euros
de: Euro

en: US Dollars
de: US Dollar

en: Plan ID
de: Plan-ID
