Stripe Gate (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: Price
el: Tιμή

en: Product ID
el: Α/Α προϊόντος

en: Product
el: Προϊόν

en: Products
el: Προϊόντα

en: Interval
el: Περίοδος

en: Yearly
el: Ετήσια
