Stripe Gate (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Currency
es: Moneda

en: Daily
es: Diariamente

en: Weekly
es: Semanalmente

en: Monthly
es: Mensualmente

en: Price
es: Precio

en: Product ID
es: ID del producto

en: Commerce
es: Comercio

en: Secret key
es: Llave secreta

en: Product
es: Producto

en: Products
es: Productos

en: Interval
es: Intervalo

en: Yearly
es: Anualmente

en: No products found
es: No se hallaron productos
