Stripe Gate (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: Secret key
eu: Giltza sekretua

en: Interval
eu: Bitartea
