Stripe Gate (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Currency
fa: واحد پول

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: Price
fa: قیمت

en: Product ID
fa: شناسه‌ی محصول

en: Commerce
fa: تجارت

en: Product
fa: محصول

en: Products
fa: محصولات

en: Interval
fa: دوره

en: No products found
fa: هیچ محصولی یافت نشد
