Stripe Gate (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Currency
fi: Valuutta

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Monthly
fi: Kuukausittain

en: Price
fi: Hinta

en: Product ID
fi: Tuote ID

en: Product
fi: Tuote

en: Products
fi: Tuotteet

en: Interval
fi: Vaihteluväli

en: No products found
fi: Yhtään tuotetta ei löytynyt
