Stripe Gate (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Currency
fr: Devise

en: Daily
fr: Quotidien

en: Weekly
fr: Hebdomadaire

en: Monthly
fr: Mensuellement

en: Price
fr: Prix

en: Product ID
fr: Identifiant (ID) du produit

en: Secret key
fr: Clé secrète

en: Product
fr: Produit

en: Products
fr: Produits

en: Interval
fr: Intervalle

en: Yearly
fr: Annuellement

en: No products found
fr: Aucun produit trouvé

en: US Dollars
fr: Dollars US
