Stripe Gate (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Currency
gl: Divisa

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: Price
gl: Prezo

en: Product ID
gl: ID do produto

en: Product
gl: Produto

en: Products
gl: Produtos

en: Interval
gl: Intervalo

en: Yearly
gl: Anualmente

en: No products found
gl: Non se atoparon productos
