Stripe Gate (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Currency
hi: मुद्रा

en: Daily
hi: रोजाना

en: Weekly
hi: साप्ताहिक

en: Monthly
hi: मासिक

en: Commerce
hi: व्यापार

en: Interval
hi: मध्यान्तर
