Stripe Gate (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Currency
id: Mata uang

en: Daily
id: Harian

en: Weekly
id: Mingguan

en: Monthly
id: Bulanan

en: Price
id: Harga

en: Commerce
id: Perdagangan

en: Product
id: Produk

en: Products
id: Produk
