Stripe Gate (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Monthly
is: Mánaðarlega

en: Price
is: Verð

en: Product ID
is: Vörukenni

en: Commerce
is: Verslun

en: Product
is: Vara

en: Products
is: Vörur
